english

Romanovská Tichý Hrubý - Bylo to právě

Destička nepopsaná Petr Nikl

NTS trio Vinyls, News and Pearls

Romanovská Tichý Hrubý vydali u slovenského vydavatelství Hevhetia v pořadí druhé CD s názvem BYLO TO PRÁVĚ.

Byl jsem pozván, abych zahrál ke Znovuspuštění věžních hodin evangelického kostela v Pečkách. Bude to 10. září v 17h! Těším se moc!

Petr Nikl mě, k mé velké radosti, loni přizval k natáčení svého cd DESTIČKA NEPOPSANÁ. Recenze od Ondřeje Bezra je zde.

Jediná možnost v čase Koronavirových opatření byla tato:

8.4. 20:00 HLASkontraBAS LIVE STREAM www.nechod ven.cz

Ostatní koncerty byli a jsou zrušeny vládními opatřeními.

HLASkontraBAS loni připral mimořádné koncerty bez loopstationu. Oktet tvoří čtyři zpěvačky a čtyři kontrabasy. Video dokument zde.

5.12.2019 jsme pokřtili s NTS triem nové album v Klubovně v Dejvicích, čímž završilo 10-leté výročí!

Indies rec vydalo live koncert Pavola Hammela z loňského koncertu ve Valaškém Špalíčku.

Vybrané koncerty:

2020

9.10. Chemnitz - HLASkontraBAS
4.10. Praha - Kostel Sv.Vavřince - RTH & Klaus Kugel - křest CD - Bylo to právě
3.10. Zámek Dobrohoř - RTH & Klaus Kugel
1.10. 20.00, Pardubice, Divadlo 29 - RTH & Klaus Kugel
30.9. 19.00, Broumov, klášterní kostel sv. Vojtěcha - RTH & Klaus Kugel
29.9. 11.00, Teplice, Zahradní a plesový dům - RTH & Klaus Kugel

28.9. HLASkontraBAS - Tanec Praha
27.9. HLASkontraBAS - Tanec Praha
24.9. Napořád - Valdětejnská zahrada
23.9. Romanovská Tichý Hrubý - Tuchoměřice
21.9. Míra Kemel - Valdětejnská zahrada
19.9. HLASkontraBAS - Zažít město jinak
18.9. Triocycle v Senátu
17.9. Matouš Hejl - Libeňský synagoga
16.9. Míra Kemel - Malostranská beseda
15.9. Matouš Hejl - Libeňský synagoga
13.9. Diva Baara - Jazzdock
13.9. Plechy-Dřeva-Střeva - Malostranské dvorky
10.9. Sólo - Pečky - Znovuspuštění kostelních hodin
5.9. Plechy-Dřeva-Střeva - Worldfest Jičín
30.8. Romanovská Tichý Hrubý - Festival Boskovice
20.8. s Milli Janatkovou - RinX
18.8. Michal Hrubý - RingX
14.8. HLASkontraBAS - Obnaženi - Chomutov
25.7. Diva Baara - Bruntál - ZRUŠENO
21.7. Romanovská Tichý Hrubý a Knox - Hól
18.7. NTS trio - Vraclav
18.7. Romanovská Tichý Hrubý - Festival Loukov
17.7. Napořád - Bruntál

11.7. Ane Bjerkan - Panteon - Malá Skála
8.7. Ane Bjerkan - Takavárna
7.7. Ane Bjerkan - Moravské Budějovice
4.7. Ane Bjerkan - Lhotice
3.7. Ane Bjerkan - Na bábě - Písek

17.6. Romanovská Tichý Hrubý s Hanou Blažíkovou - Hól Holešovice
13.6. Míra Kemel - Aš
11.6. HLASkontraBAS Střešní koncert
2.5. Diva Baara - Jílové u Prahy - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
1.5. Míra Kemel - Olomouc - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
30.4. Míra Kemel - Leitnerka - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
29.4. Jazzboat s Paul Novotny triem- ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
20.4. Filmařská - Romanovská Tichý Hrubý s Lucií Páchovou a kapelou- ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
18.4. Louny - Míra Kemel - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
17.4. Nová Paka - Eva Matějovská - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI

8.4. 20:00 HLASkontraBAS LIVE STREAM www.nechod ven.cz

6.4. Ta kavárna - Romanovská Tichý Hrubý s Annabelle Plum- ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
5.4. Paul Novotny, Saša Yasinski - Brno - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
4.4. Paul Novotny, Saša Yasinski - Mohelnice - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
3.4. Paul Novotny, Saša Yasinski - Opava - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
2.4. HLASkontraBAS - Jazzová kavárna Českého rozhlasu - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
24.3. Nová Paka s Ondrou Škochem - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
23.-27.3. Nahrávání s NAPOŘÁD - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
20.3. HLASkontraBAS - Paris-Prag jazzklub - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
18.3. Nahráváni s Matoušem Hejlem v Českém rozhlase - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
17.3. Stochov - Míra Kemel - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
13.3. Paul Novotny - UMG - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
12.3. CHoceň - Míra Kemel - ZRUŠENO VLÁDNÍMI OPATŘENÍMI
3.3. HLASkontraBAS - JazzDock
14.2. NTS trio - Kadaň
10. února Potrvá - S Matoušem Hejlem
7.2. Ondřej Škoch - Werichova vila
4.2. Míra Kemel a Jana Šteflíčková - Kampa

---

2019

20.12. Romanovská - Tichý - Hrubý - někde
12.12. Míra Kemel s Vláďou Javorským a Jardou Svobodou - Dobeška
9.12. Ane Bjerkan - Oslo

5.12. NTS trio - křest 2CD - Klubovna Dejvice

3.12. Míra Kemel a Martina Trchová- Kampa
27.11. Divadlo Continuo - České Budějovice
22.11. Kaštan - Sylvie Krobová
21.11. Míra Kemel - Leitnerka
20.11. Míra Kemel - Havl.Brod
10.11. Salmovská - Iva Fitznerová
9.11. Slaný - Alvik
4.11. Potrvá - S Matoušem Hejlem
2.11. NTS trio - Na Rampě - Jablonec n/N
26.10. Jono Hyeas - Valdštejnská lodžie
25.10. Jono Hyeas - Jazzová osvěžovna
24.10. Míra Kemel - Malostranská beseda - host Ane Bjerkan
23.10. HLASkontraBAS - Takavárna
19.10. Divadlo Continuo - Chrudim
18.10. Ondřej Škoch - Kutná hora
17.10. HLASkontraBAS - Plzeň Synagoga
9.10. HLASkontraBAS - Mandava jazzfest
19.9. HLASkontraBAS OKTET- Divadlo 29 Pardubice
17.9. NTS trio - Malostranská beseda
9.9. Ane Bjerkan - Jindřichův Hradec
8.9. Ane Bjerkan - Tábor
7.9. Ane Bjerkan - Wordfest Jičín
6.9. Ane Bjerkan - Jazzová osvěžovna
5.9. Ane Bjerkan - České Budějovice
4.9. Ane Bjerkan - Takavárna
3.9. Ane Bjerkan - Kampa
31.8. HLASkontraBAS - Hlasy Rožnov
17.8. HLASkontraBAS OKTET- Dobršká Brána
29.7. Ondřej Škoch - Náměšť nad Oslavou
24.7. NTS trio - Ponava Brno
23.7. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
21.7. HLASkontraBAS - Račí údolí
17.7. Míra Kemel - Colours
13.7. Diva Baara - Králíky
6.7. NTS trio - Boskovice
5..7. NTS trio - Maďarsko
4.7. HLASkontraBAS - Soběslav
23.5. Tramvestie - Nová Scéna
8.6. NTS trio - Habrovka

l4.6.-23.6. Crystal Monee Hall tour
čt 06. 06. - VARNSDORF
pá 07. 06. - ČERNOŠICE
so 08. 06. - JIRKOV
ne 09. 06. - KLADNO
po 10. 06. - GLIWICE (Polsko)
út 11. 06. - OSTRAVA-chamber club
st 12. 06. - BRNO-Stará Pekárna
čt 13. 06. - VYŠKOV-Besední dům
pá 14. 06. - VESELÍ nad Moravou
so 15. 06. - BRUNTÁL-Dny města
po 17. 06. - ZLÍN-Alternativa
út 18. 06. - ŠTIŘÍN
st 19. 06. - ŽĎÁR nad Sázavou-castle
čt 20. 06. - ÚSTÍ nad Labem
pá 21. 06. - TEPLICE-jazzlub
so 22. 06. - DOMAŽLICE
ne 23. 06. - TACHOV-festival
po 24. 06. - JAZZDOCK

1.6. Míra Kemel - Havl.Brod
31.5. Míra Kemel - Lanškroun
30.5. Míra Kemel - Leitnerka
26.5. Sylvie Krobová - Litoměřice
25.5. Milli Janatková - Komedie
25.5. HLASkontraBAS - Praha
24.5. Romanovská - Tichý - Hrubý - Vimperk
23.5. Míra Kemel - Střešní koncert
20.5. Tramvestie - Nová Scéna
18.5. Romanovská - Tichý - Hrubý - Kryštofovo údolí
16.5. Ondřej Škoch - Metro Brno
14.5. Míra Kemel - JIhlava
13.5. Diva Baara - Vyšehraní
9.5. Diva Baara - Varnsdorf
7.5. Tramvestie - Nová Scéna
6.5. NTS trio - Vagon Praha
3.5. Romanovská - Tichý - Hrubý - Pasov
2.5. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
30.4. P.Novotny trio - Malý Glen
27.4. Diva Baara - Uherské Hradiště
26.4. Diva Baara - JazzDock
25.4. HLASkontraBAS - Písecká brána
17.4. Takavárna - Paul Novotný trio - křest cd
16.4. Malostranská Beseda - Míra Kemel
13.4. Lucemburg - Paul Novotny a Saša Yasinski
12.4. Paříž - Paul Novotny a Saša Yasinski
8.4. Ondřej Škoch - Akropol - křest cd
2.4. Míra Kemel a Vladimír Javorský - Kampa
30.3.Míra Kemel - Žatec
28.3. Filmařská hudební (veřejný domácí koncert) - sólo
24.3. Khonspiraci - Litoměřice
9.3. Míra Kemel - Lucembursko
5.3. Míra Kemel - Kampa
4.3. Divadlo Continuo - La fabrica
27.2. Divadlo Continuo - La fabrica
23.2. Romanovská - Tichý - Hrubý - Volyně
5.2. Míra Kemel - Kampa
17.1. S Matoušem Hejlem a Martinem Žárským - Arts Birthday Veletržní palác - live Čro
15.1. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
12.1. Štramberské pyré - sólo 10.1. HLASkontraBAS - JazzDock

- - - <> - - -

2018

10.12. Romanovská - Tichý - Hrubý - Radio1
10.12. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
9.12. Pavol Hammel 75 - Bratislava Hant Arena
7.12. Kemel, Javorský, Svoboda - Dobeška
5.12. Divadlo Continuo - Budapešť
2.12. Milli - Adra Litoměčice
28.11. Ondřej Škoch - Takavárna
21.11. HLASkontraBAS - Tišnov
16.11. HLASkontraBAS - Anahata jóga centrum v Mostě
29.10. NTS - Klubovna Dejvice
27.10. Romanovská - Tichý - Hrubý a orch.BERG - improvizace k filmu
25.10. HLASkontraBAS - Brno Leitnerka
15.10. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
13.10. Divadlo Continuo - Malovice
11.10. Milli Janatková - Mandava fest
8.10. Divadlo Continuo - Banská Bystrica
4.10. Duende - Malostranská beseda
3:10. Diva Baara - JazzDock
2.10. Míra Kemel - Kampa
24.9. Jazz Khonspiraci a Vráťou Brabencem - Lit.kavárně v Řetězové
21.9. Diva Baara - Jazztangenz Pardubice
31.8. HLASkontraBAS - festival Nahlas Praha
25.8. HLASkontraBAS - Eurotrialog Mikulov
23.8. Divadlo Continuo - La fabrica
22.8. Divadlo Continuo - La fabrica
21.8. Divadlo Continuo - Plzeň
18.8. Romanovská-Tichý-Hrubý - Dobršská brána
15.8. Paul Novotný trio - Malý Glen
14.8. Duende - Jazzdock
6.8. Duende - Telč
30.7. Palo Hammel - Folkové prázdniny
29.7. Míra Kemel - Folkové prázdniny
27.-28.7. Divadlo Continuo - Gmund
21.7. Romanovská-Tichý-Hrubý - Kadaň
20.7. Míra Kemel - Březnice
16.7. Romanovská-Tichý-Hrubý - Košice
15.7. HLASkontraBAS - Anima fest
14.7. Míra Kemel - Cheb
12.7. Matouš Hejl - Lipsko
10.7. Míra Kemel - Kampa
9.7. Květovaný kůň - Avoid
6.7. Míra Kemel - Boskovice
5.7. Romanovská-Tichý-Hrubý - Boskovice
2.6. HLASkontraBAS - Jablonec n/N - Léto tančí
30.6. Divá Baara - Hradecký slunovrat
26.6. Duende - Bystřice
22.9. Palo Hammel - Valmez
21.9. křest cd Zapomenutého orchestru ze Země Snivců - DUP39
7.6. HLASkontraBAS - Střešní koncert Pohořelec
5.6. Míra Kemel - Kampa
31.5. Matouš Hejl - Atrium
26.5. HLASkontraBAS - Kraft -Halapaš
25.5. HLASkontraBAS - Kraft -Bratislava
13.5. Duende - Jazzdock
12.5. NTS trio - Litoměřice
3.5. HLASkontraBAS - Kraft -Hradec králové
2.5. NTS trio - KC Kaštan
25.4. Romanovská - Tichý - Hrubý - křest CD - Unijazz
18.4. Duende - U staré paní
10.4. Romanovská - Tichý - Hrubý - Božská Lahvice
8.4. Divadlo Continuo - La fabrica
9.4. Divadlo Continuo - La fabrica
3.4. Paul Novotný trio - MalýGlen
25.3. Květovaný kůň - Litoměřice
24.3. Ondřej Škoch - Music City
24.3. Divá Baara - La fabrica
23.3. Divadlo Continuo - La fabrica
22.3. Divadlo Continuo - La fabrica
20.3. Míra Kemel - křest cd - Malostranská beseda
17.3. Divadlo Continuo - Malovice
14.3. Divá Baara - Dobřichovice
9.3. Milli Q - Jazzdock
7.3. Paul Novotný trio - MalýGlen
6.3. S Mírou Kemelemv duu - Kampa
3.3. Duende - Rýmařov
2.3. Duende - Nový Jičín
1.3. Duende - Opava
28.2. Ondřej Škoch - Mana
27.2. Milli Q - Jazzdock
23.2. Songfest - Akropol
19.2. Divá Baara - Forum
16.2. Divá Baara - Žamberk
15.2. HLASkontraBAS - Plzeň
13.2. Romanovská-Tichý-Hrubý - Božská Lahvice
12.2. impro k filmu - Řetezová lit.kav.
11.2. Duende - Jazzdock
30.1. Paul Novotný trio - MalýGlen
29.1. Jono - Ta Kavárna
27.1. Duende - Jílové
26.1. Jono - Jičín - křest cd
21.1. Jono - Jablonec n/N Pokec
20.1. JONO - Frýdlat
19.1. JONO - Wansdorf
18.1. RomanovskáTichýHrubý - Božská lahvice
12.1. Duende - Jihlava
13.1. HLASkontraBAS - Klub Pjetka
11.1. HLASkontraBAS - Vlna KC Ďáblice
8.1. HLASkontraBAS - Ta Kavárna

- - - <> - - -



2017

12.11. NTS - Vagon Praha
8.11. Little Friday Jam Session v Klubu Famu
4.11. křest Divá Baara - NoD
1.11. ZOOS 25let - Kaštan
3.10. Paul Novotný - Malý Glen
3.10. HLASkontraBAS - Jazzdock
30.9. duo se Alexiandrem Yasinskim - Brno
20.9. improvizační trio THR Tichy-Romanovská-Hrubý - Skautský klub Staromák
14.9. křest cd DUENDE - Jazzdock
13.9. duo s Martinem Žárským - němé filmy Nákl.nádr.Žižkov
12.9. Nitky - Benfiční koncert Dejvice
25.8. Dobrš - sólo na festivalu akustických improvizací
24.8. Jono trio - Balbínka
18.7. HLASkontraBAS - Ostrava
8.7. HLASkontraBAS - Boskovice
21.6. HLASkontraBAS - Bubny
6.6. NTS - křest ZappornO - Kladno - Auto Dafé
5.6. NTS - křest ZappornO - Praha - Vagon

3.4.HLASkontraBAS - Kladenské dvorky
25.-27.5. HLASkontraBAS - Tel Aviv
6.-8.4. Jono Bono Hyans tour
1.4. křest cd "Mým kořenům" Milli Janatkové
17.3. Bran - Malostr.Beseda
16.3. HLASkontraBAS - Kadaň
12.3 - 26.3. Crystal Monee Hall Czech tour
7.3. Míra Kemel - Kampa
7.2. Míra Kemel - Kampa
6.2. HLASkontraBAS - Galerka
26.1.-11.2. Songfest
23.-25.1. Duende tour
19.1. Divadlo 29 - Pardubice - Květovaný kůň
12.1. Bran - Balbínka

- - - <> - - -



2016

18.12. Nitky - divadlo Mana
15.12. Květovaný kůň - Studio paměť
12.12. Sólo k poezii Petr Hrušky - kavárna Ema
12.12. Duende - JazzDock
29.11. Berg - Ponec ...FX
24.11. Bran - Akropol
23.11. Bran - Stará Pekárna
22.11. Bran - Olomouc
19.11. J. Eoin - Chomutov
18.11. J. Eoin - Balbínka
17.11. J.Eoin - Kutná hora

15.11. HLASkontraBAS - NoD

24.10.-6.11. Pam Steebler tour
20.10. Milli trio - JazzGoesToTown
14.10. Sylvie Krobová - Kaštan
11.10. freejazz - Sousedský klub
4.10. Míra Kemel - Sala Terrena - Kampa
23.9. Milli trio - Dobřichovice
13.9. Bran - Balbínka
30.8. Hlas-kontra-Bas - Sala Terrena - Kampa
4.6. Hlas-kontra-Bas - Habrovka
27.5. Sylvie Krobová - Polička
20.5. Bran - Moře v komoře
14.5. Hlas-kontra-Bas - Libčice
13.5. NTS - Cargogalery
12.5. Freejazz Žižkov a NAPA 4.5. Limbo - Plzeň
2.5. Hlas-kontra-Bas - Chomutov
1.5. Bran - beltine Trosky
29.4. Bran - Balbínka
28.4. Míra Kemel - kavárna Do větru
8.3. Hlas-kontra-Bas Chemnitz
2.-14.4. Pavol Hammel tour
17.3. Paul Novotny Q - Malý Glen
16.3. Jazz Khonspiraci - Pražský literární dům
16.3. Hlas-kontra-bas na Radiu 1 od 23:00
4.3. Somilier - Kaštan
27.2. Hlas-kontra-Bas - Kaštan
24.2. Grafické partitury - Václav Vokolek - Rybanaruby
22.2. Květovaný kůň - Avoid galery
8.2. Delia - Hrubý - Tichý Rybanaruby
24.1. Lost Object - Nová scéna ND
21.1. Sylvie Krobová - Vrchlabí
16.1. Bran - Balbínka
14.1. Lost Object - Nová scéna ND
21.12. NTS - CargoGalery
9.12. Hlas-kontra-bas - Hraničář - Ústí nad Labem
2.12. Jazzdock s Milli Janotkovou
30.12. NTS - Vortex (London)
4.11. Hlas-kontra-bas - Jablečné lázně (Jablonec nad Nisou)
17.10. Hlas-kontra-bas – Jazz Goes To Town
8.-18.10. tour s Aubray Johnson
12.9. sólo – Cool v Plotě (Písek)

- - - <> - - -